celuloza-pro

Naprawa izolacji metodą wdmuchiwania celulozy na terenie województwa Małopolskiego

zacznij oszczędzać

Nasze usługi

Obsługujemy klientów biznesowych jak i indywidulanych działamy na terenie województwa mazowieckiego, łódzkiego, wielkopolskiego oraz kujawsko-pomorskiego.

Zdjęcie WhatsApp 2023-06-02 o 19.10.18_0b082963

Naprawa izolacji

Jesteśmy firmą specjalizującą się w usługach naprawy i poprawy izolacji termicznej z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań opartych na wdmuchiwanej celulozie. Nasza oferta jest skierowana do klientów biznesowych, dla których skuteczność izolacji termicznej i akustycznej jest kluczowym elementem utrzymania efektywności energetycznej oraz komfortu wewnątrz budynków.

Izolacja poddasza celulozą

Dbamy o to, aby naprawa izolacji przebiegała sprawnie i bez uciążliwości dla Państwa działalności. Nasza ekipa składa się z doświadczonych specjalistów, gotowych sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom.

Naprawa izolacji po kunie

Oferujemy kompleksową naprawę wszelkich uszkodzeń w izolacji termicznej i akustycznej, w tym te spowodowane przez działalność zwierząt, wilgoć czy starzenie się materiałów izolacyjnych.

Jeśli chcieli byście Państwo ocieplić niestandardową powierzchnię również zapraszamy do kontaktu jesteśmy w stanie docieplić niemalże każdą powierzchnię.

Zalety ocieplania pianką PUR

Izolacje natryskowe celulozą charakteryzują się nieograniczonym zastosowaniem. Docieplamy wszelkiego rodzaju powierzchnie w domach, przemyśle jak i rolnictwie.

Co zyskujesz?

Działając od 20 lat wielu lat w tej branży i posiadając bogate doświadczenie, możemy zaoferować naprawę izolacji celulozą na naprawdę wysokim poziomie

Scroll to Top
Call Now Button